Cégünk Szombathelyen 5 éttermet és 3 szállodát üzemeltet, további hármat pedig épp épít.

Minket és munkavállalóinkat nem rázott meg a vírus, a további terjeszkedés reményében

új kollégákat keresünk FELSZOLGÁLÓI munkakörbe (is).

[gdlr_row]
[gdlr_column size=”1/3″]

Amit kínálunk:

  • szombathelyi munkavégzés
  • heti 4 nap munka, 3 szabad
  • szállás
  • 40 órás bejelentés, bivaly fizetés
  • korrekt munkakörülmények
  • járványhelyzettől független, akár minimum 1éves, meghosszabbítható munkaszerződés
  • előrelépési lehetőségek, életpályamodell

[/gdlr_column]

Elvárások:

  • minimum 3 éves felszolgálói múlt
  • nyitott, pörgős, vendégorientált gondolkodásmód
  • egyenes beszéd, a megállapodás betartása

Előny:

  • szállodai tapasztalat, nyelvismeret
  • ha párod, testvéred, stb hasonló területen képzel el állást, őt is szeretettel várjuk

[/gdlr_row]

Fényképes önéletrajzot várunk!

  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.